Google | Napędzamy polskie sukcesy

Dostarczamy technologię i wsparcie – pomagamy milionom ludzi i firm rozwijać się w internecie.

Poznaj naszą misję

Internet jest niezwykle ważny dla wzrostu gospodarczego, dlatego inwestujemy w pomoc firmom, przedsiębiorcom, organizacjom non-profit, deweloperom, twórcom, organizacjom kulturalnym i studentom, którzy chcą odnieść sukces online. Podwajamy nasze zobowiązanie do wyszkolenia 2 milionów osób w zakresie umiejętności internetowych do końca 2016 r. i pracujemy nad wdrożeniem naszych programów w wielu krajach Europy.

Matt Brittin

Prezes ds. operacji biznesowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce

Nasze działania

"Google pomógł mi wystartować i rozwinąć skrzydła. Jako firma jesteśmy młodzi, zdecydowanie stawiamy wciąż na rozwój. I w życiu, i w biznesie jest coraz fajniej, również dzięki Google."Agnieszka Doleżek, właścicielka, Psoteria

Napędzamy
umiejętności internetowe

Odkrywamy potencjał możliwości cyfrowych, prowadząc szkolenia z umiejętności internetowych i programy informatyczne.

Więcej informacji

Kluczowe programy

Internetowe Rewolucje
Internetowe Rewolucje

W ramach programu Internetowe Rewolucje w Polsce pomagamy małym i średnim polskim firmom rozwijać działalność w internecie, zapewniając edukację w zakresie umiejętności internetowych i tworząc ekosystem ekspertów internetowych.

Blockly Games
Blockly Games

Wizualne środowisko programistyczne do nauki podstaw programowania dla dzieci (dostępne w 40 językach).

Nagrody RISE
Nagrody RISE

Dotacje i materiały do kształcenia umiejętności dla organizacji prowadzących pozalekcyjne zajęcia informatyczne dla uczniów szkół średnich.

"Bez Google nie rozwinęlibyśmy się tak szybko i tak skutecznie na innych rynkach. Założyliśmy, że do 2017 roku będziemy światowym liderem na rynku spersonalizowanych dekoracji ściennych. Wszystko wskazuje na to, że uda nam się ten cel osiągnąć."Maciej Białek, CEO, PIXERS

Napędzamy
firmy

Nasze usługi i programy to siła napędowa, która pomaga firmom odnosić sukcesy.

Więcej informacji

Kluczowe programy

Google AdWords
Google AdWords

Najważniejszy program reklamowy Google pozwala firmom docierać do klientów dokładnie w momencie, gdy szukają w Google oferowanych przez nie produktów i usług.

Wyszukiwarka Google
Wyszukiwarka Google

W wyszukiwarce Google firmy mogą prezentować się użytkownikom z całego świata, dzięki czemu ich produkty i usługi są widoczne i dostępne.

Google Analytics
Google Analytics

Pomagamy firmom zwiększyć sprzedaż, przyciągnąć do witryny więcej użytkowników lub ulepszyć aplikację mobilną. Google Analytics dostarczy Twojej firmie odpowiedzi i informacji, które gwarantują wyniki biznesowe.

Google Moja Firma
Google Moja Firma

Google Moja Firma pozwala publikować w wyszukiwarce Google, Mapach Google i w Google+ aktualne informacje o firmie, aby klienci mogli ją znaleźć na każdym urządzeniu, z którego korzystają.

Akademia cyfrowa Google
Akademia cyfrowa Google

Akademia udostępnia unikalne kursy i narzędzia pomagające agencjom i ich klientom doskonalić umiejętności, które zapewnią im przewagę w szybko zmieniającym się cyfrowym świecie.

Google Partners
Google Partners

Partnerzy Google to internetowe firmy marketingowe cieszące się zaufaniem Google. Właściciele firm mogą współpracować z Partnerem, mając pewność, że marketingiem będzie zarządzać certyfikowany ekspert.

Google Apps for Work
Google Apps for Work

Google Apps for Work zapewnia firmom dostęp do poczty e-mail, pamięci w chmurze, narzędzi do współpracy oraz innych aplikacji biznesowych.

"Narzędzia Google niezwykle przyczyniły się do powstania i rozwoju naszej firmy. Dlatego też staramy się być partnerem Google, a nie tylko użytkownikiem."Paweł Kozak-Raszkowski, właściciel, Ola & Olo

Napędzamy
przedsiębiorczość

Nasza technologia pomaga zmieniać pomysły w kwitnący biznes.

Więcej informacji

Kluczowe programy

Kampus Google
Kampus Google

Stworzone przez Google miejsca, w których przedsiębiorcy mogą się uczyć, nawiązywać kontakty i tworzyć firmy. Zapewniamy dostęp do mentorów i szkoleń, a także najlepszych w swojej klasie partnerów.

Cloud Platform for Startups
Cloud Platform for Startups

Cloud Platform oferuje usługi w chmurze o wartości do 100 000 dolarów i całodobową pomoc dla początkujących firm, które spełniają określone kryteria. Google zarządza aplikacją, bazą danych i serwerami pamięci, odciążając założycieli i przedsiębiorców.

Google Launchpad
Google Launchpad

Launchpad zapewnia deweloperom aplikacji i młodym firmom dostęp do technologii, wydarzeń, zasobów internetowych, wiedzy i społeczności, które pomogą im wprowadzić aplikację na rynek i ją skalować.

Google Developer Groups
Google Developer Groups

Google Developer Groups (GDG) to podstawowe społeczności grupujące deweloperów zainteresowanych technologią programowania Google.

Google Experts
Google Experts

Globalna sieć doświadczonych specjalistów ds. strategii produktowej, projektantów, programistów i marketerów, którzy aktywnie wspierają deweloperów aplikacji.

Android
Android

Ten system operacyjny działa na setkach milionów urządzeń mobilnych na całym świecie. Android jest konfigurowalny, łatwy w obsłudze oraz bezpłatny dla deweloperów i producentów urządzeń.

Napędzamy
instytucje kultury

Oferujemy muzeom, archiwom i fundacjom darmowe narzędzia i technologie, by mogły angażować i inspirować odbiorców na całym świecie, zapewniając im atrakcyjny kontakt z kulturą.

Więcej informacji

Kluczowe programy

Google Cultural Institute
Platforma Google Cultural Institute

Ta interaktywna platforma, na której znajdziesz projekty Art Project, Historia oraz World Wonders, to miejsce, w jakim partnerzy łączą skarby kultury i swój przekaz, wykorzystując zupełnie nowe sposoby.

Google Cultural Institute
System zarządzania i publikacji

Korzystając z jednego interfejsu, partnerzy mogą z łatwością publikować zasoby cyfrowe i swój przekaz na wielu platformach oraz nimi zarządzać.

Google Cultural Institute
Technologia digitalizacji

Oferujemy specjalnie zaprojektowane zasoby Street View i zdjęcia w ultrawysokiej rozdzielczości, by umożliwiać odbiorcom oglądanie dzieł sztuki i zabytków w niespotykany dotąd sposób.

Google Cultural Institute
Programy pomocowe i edukacyjne

W ramach internetowego cyklu Rozmów o sztuce udostępniamy nadawane na żywo wykłady nauczycieli i historyków na wybrane przez nich tematy.

Google Cultural Institute
Laboratorium w Cultural Institute

Paryskie Laboratorium zaprasza ekspertów, twórców, kuratorów, artystów, projektantów i nauczycieli, by pomogli nam budować nowe mosty pomiędzy technologią a kulturą.